PATENT
WYNALAZKI ROZWIĄZANIA TECHNICZNE

KORONAWIRUS A TEORIA SPISKOWA

KORONAWIRUS A TEORIA SPISKOWA

Strona w przygotowaniu...

 

BRUDNOPIS - PIERWSZE  PRZEMYŚLENIA

KORONAWIRUS A TEORIA SPISKOWA.

 

ZAŁÓŻMY, CZYSTO CHIOPTERTTYCZNIE ZSŁÓŻMY ŻE KORONAWIRUS NIE MA BNNIC WSPÓLNEGO Z RZXECZYWISTOŚCIĄ A JEST TEN TEMAT ŚWIADOMIE I CELOWO WYKORZYSTYWANY POLITYCZNIE – GOSPODARCZO POLITYCZNIE.

 

ABY TAKA TEORIA MIAŁA RACJĘ BYTU TRZEBA DAĆ PODSTAWY DLACZEGO TAKI SIĘ ZAKŁADA, CZYLI CO JEST TERAZ NIE TAK ŻE WNIOSKI MOGĄ IŚĆ W KIERUNKU - TEORIA SPISKOWA WŁADNYCH TEGO ŚWIATA. POTEM UZASADNIĆ DLACZEGO TAK A NIE INACZEJ.

 

WĄTPLIWOŚCI BUDZI PORÓWNANIE KORONAWIRUSA Z INNYMI BIOLOGICZNYMI ZAGRZOŻENIAMI KTÓRE CO ROKU ATAKUJĄ LUDZKOŚĆ.

 

STATYSTYKI NP. GRYPY W PORÓWNANIU Z KORONA.

CHODZI O ILOŚĆ ZAKAŻEŃ, CHODZI O ŚMIERTELNOŚĆ ITD.

 

ONE PRZEMAWIAJĄ W KIERUNKU ŻE KORONAWIRUS TO ŻŁOBEK W PORÓWNANIU Z GRYPĄ.

SAMO ZARAŻENIE. W POLSCE W ZESZŁUYM ROKU NA GRYPĘ CHOROWAŁO 4 000 000 LUDZI A NA KORONAWIRUSA NA CAŁYM ŚWIACIE OBECNIE ZAKAŻONYCH JEST 400 000.

 

POWTARZAM TYLE ZARAŻONYCH JEST NA CAŁYM ŚIECIE A W GRYPA W POLSCE W ZESZŁYM ROKU TO BYŁO 4 000 000.

 

ZATEM TO NIE OTO W NIM CHODZI. MOŻE ZATEM INNE DANE NAPROWADZĄ NAS NA TO ŻE KORONAWIRUS JEST NIEBEZPICZNIEJSZY OD GRYPY.

 

 

ŚMIERTELNOŚĆ I ILOŚĆ ZACHORWAN RAZEM NIESTETY I TO NIE TO.

 

MOŻE ZATEM SKUTKI ZDROWOTNE PO PRZEBCIU TEJ CHOROBY.

 

TAK, TU KORONAWIRUS JEST IEBEZPIECZNIEJSZY. ROBI ON SPUSTOSZENIE W PŁUCACH.

 

TAKI ARGUMENT JESTEM W STANIE PRZYJĄĆ. JEDNAK PORÓWNUJĄC GO Z RESZTĄ ….. .

 

ZACNIJMY ZATEM UKŁADAĆ TEORIĘ SPISKLOWĄ.

JESCZE JEDNA DANE.

 

KOMUŚ KTO MA ODROBINĘ WYOBRAŹNI, KOMUŚ KTO UMIE LICZYĆ I MYŚLEĆ LOGICZNIE TRUDNO ZROZUMIEĆ JAKIM CUDEM BRAKUJE MASECZEK.

POWIEM SI CZYTELNIKU ŻE WYKOŻYSTUJĄC WIERTARKĘ KOLUMNOWĄ JAK URŻĄDZENIE DO OPUSZCZANIA I PODNOSZENIA FORMY DO KSZTAŁTOWANIA MASECZEK – CHODZI O MASKI KTÓRE NAZWAŁEM PIERSIOWYMI - NASRĘPNIE MISECZKĘ METASLOWĄ KTORA MA KSZTAŁAT OWEJ MASECZKI I JEST PODGRZEWANĄ I DUGĄ TAKĄ MISECZKĘ KTÓRA TYM RAZEM BĘDZIE STACJONARNĄ I JESCZE PARĘ PROSTYCH W WYKONANIU DROBIAZGÓW. POWSTANIE URZĄDZENIE DO PRODUKCJI MASECZEK.

 

JEDNA BĘDZIE SCHODZIĆ NA SEKUNDĘ. POWTARZAM JEDNA NA SEKUNDĘ.

 

TO NIE ŻART. ZA OKOŁO 5000 ZŁ MOŻNA ZROBIĆ AUTOMATYCZNĄ LINIĘ DO PRODUKCJI TAKICH MASECZEK. CAŁOŚĆ ZMIEŚCI SIĘ W 10 MWETROWYM POKOJU. TAKA LINIA JEST BARDZI CICHA IO MAŁO ENERGOCHŁONNA. MOŻE PRACOWAĆ 24 NA DOBĘ TO OZNACZA ZE W CIĄGGU DOBY WYTWORZYĆ MOŻNA 80 000 MASEK. CZYLI MIESIĘCZNIE 2 500 000.

SKĄD ZATEM PROBLEMY Z MASKAMI. JAK SKONTRUŁOWAĆ TAKĄ LINIĘ POKAŻĘ W INNYM OPISIE. JEST I OPRACOWANA KONSTRUKCJAS RÓWNIE PROSTEJ LINII DO MASECZEK PŁASKICH.

 

SKORO TO WSZYSTKO JEST TAKE A MASEK I TAK NIE MA I TO NA CAŁYM ŚWIECIE.

 

ZATEM O TO CHODZI ŻE MA ICH NIEBYĆ, KOMUŚ NA TYM WŁASNIE ZALEŻY. TU NIER CHODZI O PIENIĄDZNE Z PRODUKJI TEGO ASORTUYMENTU. BO ON TO NIE GOSPODARKA FINASOWA ŚWIATA. CHODZI O TO ABY WYWOŁYWAĆ PANIKE WŚRÓD LUDZ.

 

KTOŚ KTO CHIAŁBY JE PRODUKOWAĆ BĘDZIE MIAŁ OGRANICZONY SPSOBÓB DZIAŁANIA , BO PORUSZANIE JEST OGRANICZONE, BO NIE PRACUJĄ INNE FABRYKI KTÓRE MOGŁYBY ZAPOPATRZYĆ NAS W KOMPONENTY, ITD, ITP.

 

TO JUŻ PRZEMIAWIA W KIERUNKU TEORII SPISKOWEJ.

 

TERAZ TO CO SIĘ DZIEJE W HISZPAMNI.

DOSTĘP DO LEDCZENIA I ŚRODFKÓW MAJĄ CI CO ROKUJĄ I TAK ZWANE WZGLEDY SPOŁECZNE, CZYLI TAK ZWANA WARTOŚĆ CZŁOWIEKA.

 

Z POWYŻSZEGO WYNIKA ŻE Z DWU EMERYTÓW POTRZEBUJĄCYCH POMOCY . TOKAŻ I POLITYK JEDEN TYLKO OTRZYMA POMOC MEDYCXNĄ I NAPEWNIO BĘDZIE NIM POLITYK A NIE TOKARZ.

 

KOMU ZALEŻY ABY WYWOAŁĆ TAKIE RÓŻNICE ?

TO SPOWODUJE NIENAWIŚĆ JEDNAGO DO DRUGIEGO, TO MOŻE WYWOŁAĆ ZADYMY SPOŁECZNE. JEDNAK MIMO TAKICH DZIAŁAŃ STRACH, DODAJMY SZTUCZNY STRACH PRZED WIRUSEM SPOWODUJE ŻE NA ULICE NIE WYJDĄ WWZYSCY. ZATEM ŁATWO BĘDZIE Z TYMI CO WYJDĄ ZROBIĆ PORZĄDEK.

 

WPROWADZI SIE STAN …. I BĘDZIE RŻADZIĆ MONO PRARTIA PRZZEZ DŁUGI, DŁUGI …...... CZAS. SYSTEM TOTALITARNY STANIE SIE NA ŚWIECIE WRECZ POWSZECHNYM.

 

DO CZASU AŻ LUDZIOM BĘDZIE OBOJETNYM CZY ZDECHNĄ NP. Z GŁODU CZY ICH ZABIJĄ I WYJDĄ NA ULICĘ. DODAJMY DO TEGO I ODDZIAŁYWANIE NA LUDZI JAK MARIONETKI PRZY POMOCY TEJ DZIWNEJ TECHNIKI ZDALNYCH BEZPRZEWODOWYCH ODDZIAŁYWAŃ PRZY POMOCY KTÓREJ M OŻNA CZŁOWIEKIEM POSTEROWAĆ JAK LALKĄ A ZROZUMIEMY CO SIĘ SZYKUJE.

 

WIĘDZĄC O TEJ TECHNICE, MAJĄC MOŻLIWOŚĆ W RTEN SPOSÓB PODSŁUCHU KAŻDEGO BĘDĄ PENI ŻE NIC IM ZAGROZIĆ NIE MOŻE. BĘDZA WIEDZIEĆ, PODSŁUCHIAWĄĆ I ZANIM ZBUNTUJĄ SIĘ PRZECIW NIM W ZAERODKU ZNISZĄ ZAGROŻENIE.

 

 

PAMIETAJMY JEDNAK ŻE WŚRÓD SWOICH TEŻ BEDĄ CI KTÓRZY TYM RAZE Z CHECI JEJ POSIADANIA A NIE WOLNOŚCI PRZEJĄĆ WŁĄDZĘ.

 

I JEDNI BĘDĄ PRZECI DRUGIM,.

 

CZY MY CZASEM JUZ TEGO NIE PRZERABIALIŚMY ?

PAMIĘTAMY STALINIZM, CZY JUŻ GO ZAPOMNIELIŚMY ?

 

SŁOWA Z BIBLII - BESTI NIE MA A ORADZA SIĘC KU ZDZIWIEMNIU LUDZI.

 

TU WIDAĆ DZIŁANIA ROSJUI

 

TYLKO DOSZŁO JESZCZE KILKA INNYCH ELEMENTÓW UKŁADANKI. STERUJĄ INNYMI POLITYKAMI, ODDZIAŁUJĄ NA ICH PSYCHIKI ŻEBY I TAMCI MIELI ZAPĘDY TOTALITARNE I KULT JEDNOSTKI. I MOŻE SIĘ TO WSZYSTKO STAĆ A ROK 12984 ORWELA BĘDZIE FAKTEM CZY NIE WIDAĆ WYRAŹNIE SPISKU ?

 

JA GO WIDZĘ, A WY ?

 

POZOSTAWAM=NIE W DOMUU TO ZDJĘCIE CHARAKTERYSTYK LUDZI. ICH INDYWIDUALNYCH CHARTAKTERYSTYK, CHODZI O FALE MÓZGOWE. BĘDĄ WIEDZIELI GDZIE I KIEDY KTO JEST Z KIM I JAK NP. EMOCJOMNASLNIE ROZMAWIA.

 

DLATEGO STWORZENIE TEGO CO NAZYWAM EWOLUCJĄ RÓWNOLEGŁĄ, W TYM PRZYPADKU NAZWIJMY JĄ TECHNICZNĄ EWOLUCJĄ RÓWNOLEGŁĄ JEST WYMOGIEM CZASU, POTRZEBĄ CHWILI.

 

 

BEĄ SŁYSZEĆ ALE FAKTYCZNIE NIE BĘDZĄ WIEDZIELI CO PRZEKAZUJESZ. WYDAWAĆ IM SIĘ BĘDZIE ŻE CO INNEGO NIŹ JEST W RZECZYWISTOŚCI.

 

BĘDZIESZ MIAŁ DOSTĘP DO „LUKSUSU” DÓBR TECHNICZNYCH BEZ TEGO CO OBECNIE NAZYWAMY TECHNIKĄ, BEZ OBECNYCH URZĄDZEŃ TECHNICZNYCGH. PATRZĄC Z BOKU I NIE WIEDZĄC W CZYM RZECZ POMYSLISZ ŻE TO CUD.

 

 

 

 

WIRUS - WCHŁANIA TKANKĘ I ROZMANŻA SIĘ DZIĘKUI NIEJ.

 

LUSTRO – TKANKA WCHŁANIA WIRUSA I REGENERUJE SIE DZIĘKI NIEMU.

 

BÓJ SIĘ BOGA MAZURKIEWICZ - MAZURKIEWICZ BÓJ SIĘ BOGA.

 

KT

PRZYPADKU PRZEŻYCIA

scenariusze

 

PUTIN

JEŻELI TO ON, TO NASUWA SIĘ PYTANIE JAK ON DZIAŁAŁ BĘDZIE DALEJ. CO ON TERAZ ROBI.

 

JUŻ ZJAWISKO ZDALNYCH ODDZIAŁYWAŃ BYŁO ZNANE, JUŻ WIELU Z NAS GO DOŚWIADCZAŁO I WIEDZIAŁO CZYM TO JEST. WTEDY DO POLSKI PRZYJEŻDZA ZNANY JUŻ NAM, POLAKOM „UZROWICIEL” KASZPIROWSKI Z ZAWODU PSYCHIATRA. KIEDYŚ ROBIŁ TU FURROERĘ TERAZ, JUŻ PO ZMIANACH USTROJOWYCH GDY ZOSTAŁY ZM,IENIONE REALIA, PROPORCJE CEN DO ZAROKÓWW. WSZYSTKO STAŁO SIĘ BLIŻSZE REALMNOŚCI TAKI WYPAD W NASZE REJONY OPŁACAŁ MU SIĘ FINANSOWO.

 

 

DOSTAJE SIĘ DO NASZEGO KRAJU A BYŁO TO W ROKU … I ZACZYNA ORIENTOWAĆ SIĘ ŻE JUŻ TRUDNO MU BĘDZIE BYĆ BOŻYSZCZEM KTÓREMU WSZYSCY WIERZĄ. JEST ŚWIADOMY ŻE LUDZIE, DOSŁOWNIE WSZYSCY LUDZIE DOŚWIADCZAJĄ SKUTKÓW TEGO FIZYCZNEGO ZJAWISKA. ON JUŻ WIE ŻY MY WIEMMUY ŻE JEST ONO FIZYCZNYM, ZATEM W PEŁNI WYTŁUMACZALNYM ZJAWISKIEM. JEST ZATEM ŚWIADOMYM ŻE BOGA JUŻ UDAWAĆ BĘDZIE MU TRUDNO. JEDMNAK PRÓBUJE I W CZASIE SEANSU ZACZYNA SIE ORIENTOWAĆ ŻE NIE TYLKO JEST MU TRUDNO ODDDZIAŁYWAĆ A WRĘCZ JEST TO NIE MOŻLIWYM.

 

PROBLEM W TYM ŻE ON NIWE DZIŁAŁ SAM, ON BYŁ TYLKO TYM KTÓREGO BYŁO WIDAĆ, OW WZUIIĄŁ TO NA SIEBIE. ON KONTAKTOWAŁ SIĘ Z LUDZMI A JEGO KOLEDZY WYPOSARZENI W OPRZYŻADOWANIE PRZEJMOWALI DELIKWENTA I RAZEM ROBILI SWOJE. ON KASZPIROWSKI WYŁAPYWAŁ LUDZI A ZSYNCHRONIZOWANI Z NIM PRZEJMOWALI ICH. TAK BYŁO GDY NIKT O NICZYM NIEW IWEDZIAŁ. GDY WIĘKSZOŚĆ Z NAS NIE WIEDZIAŁO W OGÓŁE O ISTNIENIU ZJAWISKA, TO CÓŻ MÓWIĆ O ROZUMIENIU ZASADY JEGO DZIAŁANIA.

 

 

TERAZ DOŚWIADCZALI GO WSZYSCY I KASSZPIROWSKI MIAŁ PROBLEMY. POPROSIŁ ABY KTOŚ PODSZEDŁ DO NIEGO NA SCENĘ I GDY TEMN CTO ROBIŁ I GDY BYŁ JUŻ BLISKO - PONIZEJ 1,5 MWETRA TO KASZPIROWSKI STOPOWAŁ GO, KAZAŁ MU ODEJŚĆ . KASZPIROWSKI NIE MÓGŁ SIĘ SKUPIĆ I GUBIŁ MKOONTAKT ZE ZSYNCHORONIZOWANYMI Z NIM WSPÓŁPRACOWNIKAMI.

 

 

PRZYCZYNĄ BYŁO TO ŻE WTED BYŁY STWOŻONE WARUNKI ŻE WSZYSCY PO CZĘŚCI DOŚWIADCZALI SKUTKÓW TEGO JAK POWTARZAM CZYSTO FIZUYCZNEGO W PEŁNI WYTŁUMACZALNEGO ZJAWISKA.

GDY DELIKWEMT PODCHODZIŁ TO RAZEM Z NIM W CUDZYSŁOWIE „PODCHODZILI” CI KTÓRZY ZYNCHRONIZOWALI SIĘ Z NIM. BYŁO TAK DLATEGO ŻE Z POWODU SKALI ZJAWISKA LIDZIE SIĘ GUBILI, GUBILI PAMIĘĆ ITD. TO BYLI NASI – POLACY. TĄ METODĄ WSPÓŁPRACOWNICY KASZPIROWSKIEGO I ON SAM GUBILI SIĘ. WYKRESY, PRZEBIEGI MÓZGOWE MIESZAŁY SIĘ.

 

TO BYŁY PRZEPIEGI NIE TYLKO TEGO KTÓREREGO CHCIAŁ PRZEJĄĆ KASZPIROWSKI A PRZEBIEGI WSZYSTKICH, CZYLI I DELIKWENTA I PROWADZĄCYCH GO A I NOŚNE PRZYRŻADÓW KTÓRE TWORZYŁY WARUYNKI UMOŻLIWIAJĄCE TAKIE „DZIWNE” ODDZIAŁYWANIA.

 

KASZPIROWSKI ZORIENTOWAŁ SIĘ ŻE MY, POLACY WIEMY JUŻ JAK TO DZIAŁA, WIEMY ŻE JEST ON PSYCHUIATROM I ZWYKŁYM OSDZUSTEM WYKOŻYSTUJĄCYM ZJAWISKO A NAM KAŻĄCYM WIEŻYĆ ZĘ ON TO BÓG.

 

W ATRYLKULE DOTYCZĄCYM KORANAWIRUSA I PUTINEM OPISAŁEM CO ON MOŻE MIEĆ Z TYM WSPÓŁNEGO.

 

POŁĄCZMY TERQAZ W JEDNO NASTĘPUJĄCE INFORMACJW.

 

ZJAWISKIE ZOSTAŁO ODKRYTE PRZEZ SOWIET UNION.

ZDALNIE ODDDZIAŁANO ABY W POLSCE WYNIK WYBORÓW PREZYDENCKICH BYŁ PO ICH SOWIETYÓW MYŚŁI I TAK SIĘ STAŁO - OTO LINK.

 

W OPISIE Z KASZPIROWSDKIM OPISAŁEM JAK PRZEMIESZAJĄ SIĘ PRZEBIEGI WYKRESÓW - Z POWODU MAŁEJ ODLEGŁOSCI MIĘDZY LUSD=DZMI. DZIAŁĆ ZATEM JEST TRUDNO.

 

CZY ZATEM TAKI SCENARIUSZ KORONAWIRUSA – JEGO PROBLEMÓW Z ZAATAKOWANIEM INNYCH NA ODLEGŁOŚĆ POWYŻEJ PÓŁTORA METRA TO JAKA TO DOSKONAŁA ZYNCHRONIZACJA Z ZOBACZENIEM PRZEBIEGU MÓZGOWEGO POJEDYŃCZEGO CZŁOWIEKA . PRAWDA ŻE JAK POKAZAĆ TO KOMUŚ TO WIDAĆ TO JAK NA DŁOMNI.

 

MIEL=J LUDZI NA ULICY. SIŁĄ RZECZY MOŻNNA POJEDYŃCZO KAŻDEGO ZESKANOWAĆ, ZESKANOWAĆ JEGO HARAKTERYSTYKĘ.

 

TĄ PRZEMIESZANĄ NAGRANO JUŻ WCZEŚNIEJ. TEERAZ ZATEM MAJĄC TAMTE DANE I TE NOWE MOŻNA JE OBRABIOAĆ I WIDZIEĆ JAK QWYGLĄDAJĄ JEDMNE NAŁOŻONE NA DRUGIE. JAK WYGLĄDA CHARAKTERYSTYKA ŁĄCZNA POSZCZEGÓLNYCH, POJEDYŃCZYCH ELEMENTÓW NAKŁADANYCH NA SIEBIE W RÓŻNEJ KONFIGURACJI.

 

CZY TERAZ WIDZISZ CZYTELNIKU DOKĄD TO ZMIERZA, CZYLI CZYM W ISTOCIE JEST TEN „KORONAWIRUS” ?

 

PUTINOWI JEST TO NA RĘKĘ, A INNYM ?

 

OCZYWISTYM JEST ŻE TAK. ONI Z POWODU STATYSTYK OI MOŻŁIWOŚCI ODZIAŁYWAŃ ZBIERAJĄ DANE. ZATEM TEN SCENARIUSZ JEST IM POTRZEBNY.

 

.MAMY ZATEM JUŻ DWA OBOZY KTÓRYM JEST TO POTRZEBNE. SKORO TAK TO JEDNI BĘDĄ MILCZEĆ JAK DRUDZY SPOWODUJĄ TAKI JAK OBECNIE STAN RZECZY. TO JEST IM RÓWNIEŻ POTRZEBNE.

 

WSZYSTKO ODBYWA SIĘ KOSZTEM NAS, ZWYKŁYCH LUDZI.

 

 

SWIAT STANĄŁ W MIEJSCU. GOSPODARCZO ON PRZESTAJE IRTNIEĆ.

 

CZY TASKI SCENARIUSZ TO NIE JEST ROZBIÓRKA GÓRY GOSPODARCZEJ KTÓRA ZOSTAŁA WYBUDOWANA MIĘDZY ROSJĄ A RESZTĄ ŚWIATA ?

 

ZNAŁA W OGU

 

 

LUDZIOM KTÓRZY OPOWIADALI O BOBOZACH KONCENTRACYJNYCH NIKT NIE WIERZYŁ

DALEJ BĘDZIES TWIERDZIŁ ŻE TO TEORIE SPISKOWE.

TA CZY TERAZ TO OC NAPISZĘ TO PRAWDA CZY TEORIA SPISKOWA. DAJK SOBIE SCZERĄ ODPOWIEDŹ.

CHODZI O ZJAWISKO CZYSTO FIZYCZNE ZJAWISKO, KTTÓREGO SKÓTKÓW DOŚWIADFCZASZ. SAM MI TO POWIEDZIAŁEŚ

 

SAM PRZED SOBĄ DAJ ODPOWIEDX CZY INNYM KTÓRZY DOŚWIADCZALI TEGO I POWIEDZIELI CI O TYM PRZYPISAŁEŚ CHOROBĘ PSYCHICZNĄ ?

DLA MNIE ODPOWIEDŹ JEST OCZYWISTĄ. ZADAJĄC CI PYTANIA JE CIĘ OBSERWOWAŁEM.

 

CI KTÓRZY W POLSCE BAWIA SIĘ PRZY POMOCY TEGO ZJAWISKA WYKORZYSTUJĄ TO DO PODNIECANIA SIEBIE WZAJEMNI. JEST OVCZYWISTYM ŻE NASTAWIAJĄC W TEN SPOSÓB INNYCH WYKOŻYSTYWANO KOBIETY.

 

ZADAŁEM TOBIE PYTANIE - DLACZEGO WYBRAŁEŚ TEN ZAWÓD, JAKI BYŁ TEGO POWÓDD. ODPOWIEDZIAŁEĆ .

 

 

ALE K REAGOWAŁEŚ, BO TO JEST NAJISTOTNIEJSZE.

 

ODPOWIEDZIAŁEŚ UŚMIECHAJĄC SIĘ ALE TEN UŚMIECH BYŁ NAŁAFDOWANY INFORMACJAMI. O TOIM STANIE EMOCJONALNYM O TO PRZECYZYNIE MOŻNA Z TEGO ODCZYTAĆ -

 

CZY TO ŚMIECH NP. POLITOWANIA. -

CZY TO UŚMIECH WŁASNEGO WSTYDU Z POWODU NP BŁĘDÓW DZIECĘCH BŁĘDÓW KTÓRE CZŁOWIEK POPEŁNIŁ. -

CZY TO UŚMIECH BO - WIEDZIAŁEM ŻE MOGĘ POSTEROWAĆ INNYMI DLA SWOICH WEDŁÓG MNIE NIESZKODLIWYCH MICH POTRZEB.

 

 

TO WSZYSTKO BYŁO ZWAWARTE W UŚMIECHU - JEGO CHRAKTERYSTYKA TA ELEKTRONICZNA JAKBYBY BYŁY ZDJĘTE IMPÓŁSY MÓZGU ODPOWIADAŁABY PRECYZYJNIE ŚCIŚLE OKREŚLONEMU STANU MÓZGU.

 

ZJĄĆ ZDALNIE, Z ODLEGŁOŚCI WIĘKSZEJ NIŻ METR TAKĄ CHARTAKTERYSTYKĘ JEST PRZY POMOCY ZWYKŁYCH PRZYRZĄDÓW NIE MOŻLIWYM. PRZEPRASZAM DO NIEDAWANA BYŁO TO NIE MOŻLIWYM OBECNIE I TECHNIKA POSZŁA DALEKOP I W ETER JEST NAFASZEROWANY TYM ŻE ODLEGŁOŚĆ JEST JUŻ BEZ ZNACZENIA. JA Z ZAWODU JAK WIESZ JESTEM ELEKTRONIKIEM,.

 

 

 

 

BŁAGAM PRZEJŻYJ NA OCZY.

 

 

 

KTO NAS UWAŻA ZA GŁUPCÓW

 

TYLKO ….. LUDZI CHORYCH A RZKOMO TAKIE PROBLEMY CO TO W KRAJU LICZACYM ….. NIE MA 20 000 RESPIRATOR ÓW

 

PRZECIEŻ DLA ARMI MUSI BYĆ ICH WIĘCEJ

 

CO CHCE SIE NAM LUDZIOM UDOWODNIC TAK POSTEPUJAC ​ ?

 

ŻE PSYCHATRIA TO OSZUSTWO

ZE PANSTWO TO KPINA

 

 

 

 

 

FALA EPIDEMI

KORONAWIRUS - ZNOWU COŚ O NIM

 

Choroby które najczęściej nie są śmiertelne

Przewiduje się określoną ilość zarażeń i do tego ilość zgonów. O tym informują nas statystyki.

 

Koronawirus jest tego typu chorobą.

 

Gdy ktoś ją przejdzie to jest na nią już odporny.

 

Przewiduje się, że na kovit 19 zachoruje od 40 do 80 % populacji. MODYFIKACJA ZATEM NIE WSZYSCY TĄ SAMĄ

 

Świata, całego świata nie da się odseparować. Wzajemne zależności są tak duże że jest to po prostu nie możliwym, przynajmniej obecnie.

 

Ograniczenia jakie są wprowadzane potrafią być przesadne.

Powodem jak wspomniałem jest fakt że nie da się odseparować wszystkich od wszystkich.

 

Załóżmy czysto hipotetycznie załóżmy że my, Polska całkowicie odseparowała się od reszty świata. Załóżmy że była na to przygotowaną i zgromadziła niezbędne zapasy aby przetrwać czas jaki wirus będzie buszował po świecie.

 

CO SIĘ W TAKIEJ SYTUACJI MOŻE STAĆ ?

 

W Polsce fala będzie łagodną, jaj amplituda będzie łagodną, ale będzie. W czasie trwania problemy powiedzmy, że zachoruje tylko 2 % ludzi. Na świecie zaś stało się tak jak przewidywano - czyli zachorowało powiedzmy 70 % procent ludności. Ci którzy przeszli chorobę są na nią uodpornieni i już więcej nie zachorują.

 

 

Kryzys minie, otworzą się granice, w tym Polskie. Jednak przetrwalniki i nosiciele, a nie chorzy będą istnieć. Oni będą nosicielami ale już odpornymi na niego i wirus dotrze do POLSKI. TERAZ DOPIERO ZACZNIE SIĘ ZAGROZENIE. EUROPA ZAMKNIE SIĘ NA POLSKĘ. JEDNAK GDY TYLKO OTWORZY SIĘ DROGĘ TO ON TU DOTRZE I TO JUŻ O ZMIENIOONYM GERNOTYPIE I MOŻE SIĘ STAĆ TO CO OBEZNIE DZIEJE SIĘ WE WŁOSZECH. POPULACJA LUDZI Z WŁOCH JEST NAJBARDZIEJ WRTAŻLIWĄ NA KORONOWIRUSA W TAKIM JAK OBECNIE C STANIE GENOTYPOWYM.

 

Siłą rzeczy jak myślę może zachorować tyle samo ludzi co wszędzie ale rozciągnie się to w czasie. Amplituda fali będzie mniejszą, jednak gdy zsumuje się moc tamtych, światowych amplitud i czas ich trwania i porówna z amplitudą polską i jej czasie trwania ( dłuższym niż tamtych ) to okaże się że moc była identyczna.

 

Musimy wziąć jeszcze jedno pod uwagę. CHODZI O EWOLUCJĘ WIRUSA.

To wszystko działa na zasadzie naczyń połączonych. On, wirus modyfikuje się w zależności od tego co dostanie on do swojego wnętrza. Innymi słowy w zależności od tego czym będzie się karmił. Z powyższego wynika że na jego genotyp wpływamy my, nasza tkanka, tkanka którą on się żywi.

 

Zwróćmy uwagę co się w istocie dzieje. Młodzi przechodzą chorobę najczęściej łagodnie, lub są tylko jej nosicielami, a sami nie chorują.

 

JAKIE WNIOSKI MOŻNA Z POWYŻSZEGO WYSNUĆ ?

 

Cofnijmy się kilka lat wstecz, gdy młode pokolenie odporne na wirusa rodziło się, lub jeszcze powiedzmy przez rok nie było go na świecie.

 

Istniał koromnawirus, jednak oczywiście w innym wydaniu niż ten obecny. Oddziaływał na ,ludzi, modyfikował się uwzględniając dane i z człowieka. Zatem i człowiek który przyszedł na świat w tamtym czasie już miął w swoim genotypie przyszłą ochronę. To wszystko jak wspomniałem działa na zasadzie naczyń połączonych.

 

Wirus uwzględniał w swoim „potomstwie” dane z człowieka z tamtego czasu.

Człowiek natomiast uwzględniał w genotypie następnego pokolenia dane z wirusa z tamtego czasu.

 

Oba, wirusa i człowieka genotypy ewoluowały równolegle ze swoimi danymi. Jeden zabezpieczał się przed drugim, w praktyce na pewien czas. Modyfikowały genotypy równolegle, zatem w pewnym przedziale czasowym jeden zabezpieczony był przed potomstwem drugiego.

 

Czym jednak więcej czasu upływa ewolucja staje się coraz bardziej rozbieżną. Zatem stary człowiek i nowy koronawirus mają odległy od siebie wzajemnie początek wzajemnych oddziaływań. Czyli wzajemnej trochę zbieżnej ewolucji.

 

Do tego dorzućmy jeszcze jeden element, takiej biologicznej układanki.

 

Młode organizmy, małe dzieci gdy wychowywane są razem ze środowiskiem – PAPLAJĄ SIĘ W PRZYSŁOWIOWYM BŁOCIE - żyją i nie chronią się od dotykania innych zwierząt i roślin które mają określoną florę bakteryjną, to w perspektywie czasu są odporniejsi niż ich rówieśnicy, którzy byli chowani pod tak zwanym kloszem. Ci drudzy nie są już tak odporni jak ci pierwsi.

 

Po prostu ci pierwsi nabierając genotypu z przyrody i oddając jej swój ewoluowali równolegle. Jedno nie szkodziło drugiemu. ( KARMIŁO SIĘ WZAJEMNIE ) W TYM MIEJSCU UMIESZCZAM LINK DO ARTYKUŁU ZAPIS PAMIĘCI NASZYCH PRZODKÓW NA OBUDOWIE KODU DNA, GDZIE JEST TO OPISANE. )

 

 

Gdy jednak długo długo później pra, pra, pra........ dziadek wirusa z którym miał styczność teraz już dorosły człowiek napotkał taki egzemplarz, który nie zmodyfikowany był w młodości po przez styczność z jego protoplastą, odczytał to jako intruza i zamiast żyć w symbiozie zjadł go, uszkodził do tego stopnia że tamten zginął.

 

Użyłem określenia - żyć w symbiozie - ktoś powie, że to bzdura, bo tak czy inaczej wirus żywi się tkanką dawcy.

 

A JEDNAK CZYTELNIKU TO MOŻE BYĆ SYMBIOZA, KTÓREJ NIE WIDZIMY, TO ZAPEWNE JEST TAKA SYMBIOZA.

 

W CZYM RZECZ ?

Wirus który np żywił się nami i wydostało się z nas jego potomstwo, to zanim ono trafi do następnego, lub ponownie do nas po drodze ma styczność z innymi organizmami którymi wprawdzie się on nie odżywi ale impulsy elektryczne jakie wydzielają wszystkie żywe organizmy wpływają, modyfikują go. Ona zaś potem te dane odpowiednio przez siebie przetworzone dostarcza następnemu organizmowi, którym się odżywia. Zatem zjadanie żywiciela również może być rodzajem symbiozy. Tą metodą organizm żywiciela ewoluował będzie w symbiozie z przyrodą. Wirus dostarcza informacje i o niej. Jest jeszcze jeden element układanki, może nim być „zjadanie” wirusa przez nasz organizm.

 

BRZMI JAK BAJKA ?

 

Jednak tak może być w istocie. Jednak słowo zjadanie ująłem w cudzysłów, bo nie chodzi tu o przetrawienie wirusa i wykorzystanie go jak kalorii i np. powiedzmy witamin.

 

Aby lepiej zrozumieć w czym rzecz pokuszę się do porównania. Nasz oddech to również swoistego rodzaju zjadanie, „zjadanie” tlenu. Oddychając powietrzem zabieramy z niego tlen, a wydalamy dwutlenek węgla. Jednak takie zjadanie, to raczej dostarczenie tlenowi dodatku w postaci węgla. Jeden sposób dostarczania potomkom wirusa informacji o nas już pokazałem - on to tak jakbyśmy dodali do tlenu węgla – on zjadał nas i dostał informacje o naszym genotypie.

 

TERAZ JAK SAM WIRUS MOŻE BYĆ PRZEMIENIANY W NASZĄ TKANKĘ.

 

Ewolucja wirusa i odporność w późniejszym czasie organizmów które miały styczność z naturą dowodzi oddziaływań, wzajemnych oddziaływań.

 

Można zatem metodycznie oddziaływać na organizm modyfikuj go w sposób jaki chcemy wykorzystując w tym celu coś w rodzaju wirusa.

 

Oczywiście stanie się to w perspektywie czasu, w następnych pokoleniach.

 

ABY JEDNAK MODYFIKOWAĆ WEDŁUG TEGO JAK MY CHCEMY MUSIMY WIEDZIEĆ JAK OTO WSZYSTKO DZIAŁA. To jest informacją jak mogło powstawać życie na ziemi i jak oprócz wzajemnej modyfikacji siebie samej natury ktoś inteligenty mógł wpływać na tą modyfikację - To jakieś wyższe istoty – to tak jak odpowiedział mój lekarz pulmonolog na zadane pytanie - ci co nas stworzyli. Musicie wiedzieć że on wierzy w reinkarnację.

 

ZAŁÓŻMY JESZCZE JEDNĄ MOŻŁIWOSĆ.

PŁÓCA CZŁOWIEKA ROZWIJAJĄ SIĘ DO 25V ROKU ŻYCIA. ;POMIĘTAJMY ŻE ONE NIE SĄ UNERWIONE ZATEM NIE MA KONFIGURACJI PRZEBIEGÓW MÓŻG-PŁÓCA.

JEDNAK INFORMACJE IO ICH ROZROŚCIE BĄDŹ NIE DOCIERAJĄ DO NICH W INNY SPOSŁB,

 

ROZWIŃMY WODZE WYOBRAŹNIĘ I

 

KORONAWIRUS

 

WIRUS NAPOTKAŁ NA

 

CO TO MOŻE OZNACZAĆ

 

 

ROZ

REDAGUJĄCY STRONĘ  IRENESZ BORYCKI