PATENT
WYNALAZKI ROZWIĄZANIA TECHNICZNE

WIRUS KONTRA KOMUNIKACJA MIEJSKA

WIRUS KONTRA KOMUNIKACJA MIEJSKA

NASZA BEZMYŚLNOŚĆ – NASZ ? SZCZYT GŁUPOTY. NASZ CZY ….. ?

KORONAWIRUS OBNAŻA NASZĄ BEZMYŚLNOŚĆ, NASZĄ GŁUPOTĘ.

Przyciski w komunikacji miejskiej są owinięte plastrami aby ich nie dotykać. Na zewnątrz karteczki informują aby nie dotykać przycisków.

 

Niby wszystko w porządku, tylko drobiazg, wchodząc i wychodząc do i z środka komunikacji każdy, praktycznie każdy trzymać się będzie poręczy przy drzwiach. Mimo że ona są dość duże, to tylko w określonej ich przestrzeni będziemy się ich łapać. to wynika z ich kształtu i naszej konstrukcji.

 

Przycisków jest w autobusie więcej niż drzwi. Oczywistym jest, że więcej ludzi dotknie poręczy drzwi niż przycisków. Nie tylko dlatego, że uczyni to w praktyce każdy, ale nawet statystycznie wynika, że to będzie znacznie częstsze ( więcej przycisków zatem mniej ich przypada na osobę ). Z powyższego wynika, że zakaz dotykania i oblepianie przycisków plastrami jest zwykłą, czystą głupotą ( ciekawe kto wpadł na taki pomysł ).

 

O wiele lepiej jest na pętli stryskać je płynem dezynfekującym niż oblepić to plastrami. Podobnie powinno się na każdej pętli dezynfekować poręcze drzwi.

 

BRAWO GŁUPOCIE WŁADNYCH, ONA NIGDY NIE ZNIKNIE.

REDAGUJĄCY STRONĘ  IRENESZ BORYCKI