PATENT
WYNALAZKI ROZWIĄZANIA TECHNICZNE

URZĄDZENIE DO SŁYSZENIA WŁASNYCH MYŚLI

Strona w przygotowaniu...
W treści strony tvp11.pl taki schemat już istnieje, jest on po części blokowy, ale na jego podstawie można już sobie poradzić ( link ). Tu natomiast zamieszczony będzie schemat ideowy.
 
MYŚLI

 

( SŁYSZEĆ MYŚLI CZĘŚĆ 2 - kliknij )

 

 

Jak doszedłem do tego co to w istocie jest z czego się składa ?

Odpowiedź znajdziej jklikając na ten tekst.

 

Aby to zrozumieć trzeba przypomnieć sobie również i to co działo się w Polsce, a mnie spotykało to w Warszawie w latach w których „wybrany na prezydenta był” Aleksander Kwaśniewski.

( dlaczego zdanie - „wybrany na prezydenta był” - ująłem w cudzysłów ? Jak poznasz zasady działania zjawiska, kto je odkrył i praktycznie zaczął stosować i układ polityczny w tamtym czasie zrozumiesz to. Zatem masz tu link do artykułu opisującego trochę ten problem. Jest nim tekst w nawiasie )

 

Chodzi przede wszystkim o lata po roku 2000 te mniej więcej 2000-2004.

 

Wtedy na ulicach Warszawy dawało się zauważyć coś w rodzaju lekko przeźroczystej zawiesiny.

W domach również to istniało.

 

Czyli zanim wyjaśnię doświadczenia z tym związane pokażę ci co się wtedy działo.

 

klikniesz i przeczytasz  co wtedy mnie spotykało i dawało do myślenia. Dociekałem przyczyn i tego czym to w istocie jest, jak oddziałuje itd.


GDY JUŻ UZYSKAMY EFEKT MOŻEMY POEKSPERYMENTOWAĆ.

 

Rozdrobnić na pyl np. magnes.

 

Każdy magnes ma dwa bieguny. Każde rozdrobnienie monolitu spowoduje że najdrobniejsza drobina będzie miała dwa bieguny.

 

Jednak nauka nie wyklucza jednoimiennego magnesy. Do tej pory nikomu jednak nie udało się go uzyskać.

 

Ja jednak śmiem twierdzić, iż wielokrotnie mieliśmy go w rękach jednak właśnie z jego jedno imienności nie oddziaływał w taki sposób jak nam by się mogło wydawać, że powinien.

 

DLACZEGO NAUKA PRZEWIDUJE ISTNIENIE JEDNOBIEGUNOWEGO MAGNESU ?

 

Odp. z powodu istnienia jednoimiennego ładunku.

MOŻE ISTNIEĆ SAM PLUS

JAK I SAM MINUS.

 

NP. ŁADUNKI ELEKTROSTATYCZNE.

 

 

Obserwując zachowanie się tej zawiesiny można by się pokusić o stwierdzenie, że czasami zachowuje się ona jak jednoimienny MAGNES.

 

Spolaryzowana jednoimiennym ładunkiem elektrycznym materia wytwarza jednoimienne pole magnetyczne, które tworzy coś w rodzaju osłony.

 

Gdy obok siebie będziemy mieli dużo, bardzo dużo takiej jednoimiennie spolaryzowanej materii z osłoną magnetyczną ( jednoimienną ) to właśnie z powodu jedno imienności będą się od siebie odpychać, a opole magnetyczne będzie sferowe.

 

W NIM MOŻE UGRZĘZNĄĆ FALA ELEKTROMAGNETYCZNA.

 

ABYŚ TO ZROZUMIAŁ ZOBACZ RYSUNKI I PRZECZYTAJ TEKST – JAK DO TEGO DOSZEDŁEM ( kliknij a przeniesie cię.

 

Możemy wypełniać to różnymi materiałami – STAŁYMI I CIECZAMI. Podłączać pod elektrody różne urządzenia, np. od działającego radia odłączyć głośnik i podłączyć go pod samą cewkę ( bez magnesu ) o wiele większej oporności niż była ta w głośniku i umieścić ją w naszym akwarium.

 

Można również rozbić szyjkę starego kineskopu w taki sposób aby mieć działo elektronowe i można było wykorzystać oddziałujące na nie cewki odchylające.

Włożyć to do środka i uruchomić.

 

Można bawić się przy wykorzystaniu ekranu lcd i tak dalej. Zabawy jest co nie miara i wspaniałych wyników takich doświadczeń także.

 

Ciekawe jest i to że może ugrzęznąć w tym fala mózgowa odpowiadająca za stany emocjonalne – POBUDZENIE- ZAKOCHANIE – PODNIECENIE -NIENAWIŚĆ – SŁABOŚĆ ( tak jakbyś nie miał siły ) itd.


tu natomiast masz link do atykułu "TELEPATIA" I TELEPATIA  wktórym masz oipis całości z którego tu umieściłem fragmenty.

 

A jest link do artykułu, który powinien rozbudzić państwa wyobraźnię- IMPULSY CIAŁA – IMPULSY KTÓRE EMITUJĄ NASZE ORGANIZMY.

 

REDAGUJĄCY STRONĘ  IRENESZ BORYCKI